PRÁZDNINOVÝ   PROVOZ   MŠ JAHŮDKA  26. 7. – 6. 8. 2021

DĚTI JSOU ROZDĚLENY DO TŘÍD PODLE ŠKOLEK, DO KTERÝCH CHODÍ, TAKTO:

DRACI  ( vchod u silnice) –   Zvoneček, Urbánkova, Větrníček

MEDVÍDCI   (vchod u silnice) – Srdíčko, Angel, Pohádka, Montessori                 

MOTÝLCI    (vchod u lesa) –   Tyršovka, Podsaďáček

BERUŠKY  (vchod u lesa) – Jahůdka, Karásek, Pertoldova, Dolinka

U vstupu do školky zazvoňte na zvonek příslušné třídy a bzučákem Vám bude otevřeno.

Za vstupem použijte dezinfekci!!! Pro dítě vyberte v botníku volnou značku a tutéž značku si najděte v šatně na oblečení. Oblečení na ven dětem dávejte do spodní přihrádky, náhradní oblečení do horní přihrádky, mikiny, bundičky na háček. Děti předáte paní učitelkám v šatně (zazvoníte na zvonek). Dětem bude změřena teplota (děti s teplotou od 37.1 C do školky nepřijmeme). Rodiče do tříd nevstupují. Kdo se vrátil ze zahraniční dovolené v posledních 14 dnech, musí se prokázat negativním PCR testem nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid – 19(do 180 dnů). Děkujeme za pochopení.